Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl İptal Edilir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bilgi
  4. »
  5. Playweez Abonelik Nedir? 2023 Playweez Nasıl İptal Edilir?

Playweez Abonelik Nedir? 2023 Playweez Nasıl İptal Edilir?

nasiliptaledilir nasiliptaledilir - - 6 dk okuma süresi
3013 0
playweez abonelik iptali

Playweez Abonelik İptali, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerini kullanan müşteriler için geçerlidir. Playweez Nedir? Playweez Abonelik İptali Nasıl Yapılır gibi konuları inceleyeceğimiz bu yazımızda sizlere Playweez hakkında detaylı bilgileri sunacağız.

Playweez Nedir?

Playweez , internet üzerinden çevrimiçi oyunlar oynayabileceğiniz bir platformdur. Bu oyun platformu ücretlidir ve Türk Telekom ya da Vodafone hat sahipleri yararlanabilmektedir. Özellikle çocuklu ailelerin dikkat etmesi gereken bu çevrimiçi oyun servisi Mobil Abonelikler yaparak faturanıza ek ücret yansıtabilmektedir. Playweez oyun platformuna bir kez üye olunduktan sonra iptal edilmediği sürece aylık faturalandırma devam etmektedir.

Playweez İptal Nasıl Yapılır?

Playweez Abonelik İptali yapmak için 2 yöntem sunulmaktadır. Bunlardan ilki www.playweeztr.com adresine giderek Kullanıcı Hesabı sekmesinden “Hesabımı Sil” butonunu tıklamaktadır. Diğer iptal yöntemi ise Iptal playweez yazıp 3699’a mesaj atmaktır. Faturanıza yansıyacak tutarların önüne geçmek için mutlaka ilgili mesajı göndermeniz gerekmektedir.

Playweez aboneliğini iptal etmek için ; Iptal playweez yazıp 3699’a mesaj gönderin.

İptal talebinde bulunmadığınız durumlarda paket aboneliği her ay yenilenerek devam etmektedir.

Vodafone Playweez Abonelik İptali

Vodafone faturanıza ek 85 TL yansıtan Playweez Abonelik iptali için Iptal playweez yazıp 3699 yazıp kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. İşlem sonrasında 444 1 500 ya da 444 1 444 numaralı Türk Telekom Mobil Müşteri Hizmetlerini arayıp işlem iptalini teyit alabilirsiniz.

Türk Telekom Playweez Abonelik İptali

Türk Telekom faturanıza ek 70 TL yansıtan Playweez Abonelik iptali için Iptal playweez yazıp 3699 yazıp kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. İşlem sonrasında 0542 542 00 00 numaralı Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayıp işlem iptalini teyit alabilirsiniz.

Playweez Abonelik Ücreti Ne Kadardır?

Playweez çevrimiçi oyun oynayabileceğiniz ücretli bir platformdur. Bu platformu kullanmak için Vodafone ya da Türk Telekom faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir.

  • Vodafone Faturalı Hat kullanıcıları için Playweez Abonelik ücreti aylık 85 TL’dir.
  • Türk Telekom Faturalı Hat kullanıcıları için Playweez Abonelik Ücreti aylık 70 TL’dir.

Faturanıza ek bir tutar yansıtan Playweez Aboneliği ; uygulama ya da web sitesine girilerek öğrenilebilir. Eğer iptal talebiniz var ise ve aklınızda bir soru işareti varsa mutlaka uygulamaya giriş yapıp Abonelik Durumunuzu kontrol edin.

playweez abonelik iptal şikayetleri
playweez abonelik iptal şikayetleri

1500’lerden beri kullanılmakta olan standard Lorem Ipsum metinleri ilgilenenler için yeniden üretilmiştir. Çiçero tarafından yazılan 1.10.32 ve 1.10.33 bölümleri de 1914 H. Rackham çevirisinden alınan İngilizce sürümleri eşliğinde özgün biçiminden yeniden üretilmiştir.

Playweez Abonelik Ücret İadesi

Playweez platformu Türk Telekom ve Vodafone faturalı hat kullanıcılarından mobil ödeme yöntemi ile hizmet alırlar. Yani ödediğiniz Playweez ücreti doğrudan Vodafone ya da Türk Telekom tarafından ödenmektedir. Hal böyle iken Playweez Abonelik Ücret İadesi olmamaktadır. Oluşabilecek bu mobil ödeme şikayetlerinin önüne geçmek için doğrudan Mobil Ödeme Üyeliklerini kapatabilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödeme kapatma işlemi için Vodafone Yanımda Uygulamasına giriş yapabilir ; Ayarlar sekmesinde bulunan Mobil Ödeme alanına tıklayarak Mobil Ödeme İşlemlerini kapatabilirsiniz. Ayrıca 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerini arayıp da Mobil Ödeme İşlemlerini kapatabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Ödeme kapatma işlemi için MOBILODEME IPTAL yazıp 5555’e kısa mesaj atarak mobil ödemelerini kapatabilirsiniz. Mesaj servislerinde oluşabilecek sıkıntılar için 444 11 15 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Playweez Aboneliğimi İptal Ettik Fakat yine faturama ek ücret geldi

Playweez Abonelik İptali yaptırsanız bile bir sonraki fatura döneminde ek bir ücret yansıyabilmektedir. Eğer ki iptal ettirdiğiniz süre fatura dönemi içerisindeyseniz bir sonraki faturana döneminde kullanılan ücret faturanıza yansıyacaktır. Örnek vermek gerekirse ayın 10’unda fatura kesim tarihiniz var ise ve siz hizmeti ayın 9unda iptal ettirseniz bile ortalama 29 günlük kullanımınız bulunmaktadır. Bu da bir sonraki fatura döneminde ücretlendirmenin olabileceği anlamına gelmektedir.

Playweez Müşteri Hizmetleri

Playweez Müşteri Hizmetleri numarası 0850 255 36 99’dir. Çalışma saatleri hakkında net bir bilgi yer almamaktadır. Abonelik iptali , abonelik kontrolü ve teknik destik hakkında bilgi alabileceğiniz tek yetkili telefon numarası bu numaradır. Kullandığınız operatörün müşteri temsilcisini arayarak ek bir bilgi de alabilirsiniz.

Playweez Abonelik iptaline dair en net bilgiyi müşteri hizmetleri üzerinden talep edebilirsiniz. Playweez Abonelik İptali yapıldıktan sonra mutlaka Vodafone ya da Türk Telekom müşteri hizmetleri üzerinden kontrol edilmelidir. Aksi takdirde bir sonraki fatura döneminde sürpriz faturalarla karşılaşılabilmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir