Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl İptal Edilir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Abonelik
  4. »
  5. Arasana Nasıl İptal Edilir? Arasana Hesap Silme

Arasana Nasıl İptal Edilir? Arasana Hesap Silme

Arasana Nasıl İptal Edilir? ve Arasana Hesap Silme işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız ve çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Arasana üyelik iptali nasıl yapılır? cevaplamadan önce ara sana hakkında kısa bilgi verelim.

nasiliptaledilir nasiliptaledilir - - 6 dk okuma süresi
1458 0
arasana nasıl iptal edilir

Arasana Nasıl İptal Edilir? Arasana Hesap Silme Nasıl Yapılır? gibi sorulara cevap arıyorsanız muhtemelen bilginiz dışında bir üyelik gerçekleşmiştir. Son dönemlerde Online İşlemlerin çoğalması ile birlikte bir çok online üyelik oluşturalabilmektedir. Gerek bilginiz dahilinde gerek bilginiz dışında oluşan abonelik fazla fatura gelmesi , bilgi dışında SMS/Pin gelmesi gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşmanıza neden olabilmektedir. Arasana Nasıl İptal Edilir? Arasana Hesap Silme Nasıl Yapılır? sorularının cevabını yazımızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Arasana Nedir? (Arasana.com)

Arasana.com bir online sohbet yazılımıdır. Burada kadın , erkek ya da cinsiyet belirtmeyen insanlar oturum açıp karşılık sohbet oluşturabilmektedir. Bu sosyal arkadaşlık web sitesi ile bir çok farklı şehir ve ülkeden arkadaşlıklar kurulabilmektedir. Fakat bu durumlar için Arasana.com (yönlendirilen adıyla Boho Live) kişisel bilgiler talep edebilmektedir. Talep ettiği bilgilerin haricinde Site Çerez Politikalarını incelemenizi önermekteyiz. İlgili internet sitesine giriş yapıldığı zaman sizleri boholive.app adresine yönlendirecektir. Arasana Nasıl İptal Edilir diye sorulmadan önce aboneliğiniz olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir.

Arasana Ne İşe Yarar?

Arasana.com şu an için aktif bir web sayfası değildir. İlgili web sitesine girdiğiniz zaman sizleri boholive.app adresine yönlendirmektedir. Boho Live Web Sitesinden kayıt yaparak kullanılabilmektedir. Aynı zamanda Google Play Store ve App Store üzerinden de indirilebilmektedir. Türkiye’nin dört bir yanından kullanıcıların katıldığı, sesli konuşma gerçekleştirebildiği sohbet platformudur. Telefon numaranız ile kayıt olduğunuz, numaranız görülmeden sohbet edebilirsiniz.

Arasana.com Nasıl Çalışır?

Arasana uygulaması içerisinde kayıtlı üyelerin profil resimleri yer alır. Profil resmi üzerinde çevrimiçi olan üyelere arama gönderdiğiniz zaman 10 saniye gibi bir süre sonra sistem üzerinden telefonunuza çağrı yönlenir, 212 li numaradan gelen çağrıyı cevapladığınızda arama göndermiş olduğunuz kişiyle sesli olarak konuşmaya başlarsınız. Konuştuğunuz süre dahilinde hesabınızdaki bakiyeden düşüm gerçekleşmektedir.

Arasana.com Ücretli mi?

Arasana Nasıl İptal Edilir diye soruyorsanız muhtemelen bunun cevabını biliyorsunuzdur. Arasana.com ücretli bir platformdur. Kullanıcı olarak yüklemek istediğiniz tutarı mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden yükleyip ardından konuşma gerçekleştirmekteniz. Arasana.com üzerinde yapacağınız her görüşme için(sesli arama için) çevrimiçi profilleri seçmektesiniz. Arama yapmak istediğinizde telefonunuza 0212 alan kodlu numaradan bir çağrı gelmektedir ve kullanıcı olan sizde arama gönderdiğiniz kişi ile sesli görüşme başlatırsınız. Konuşma süresinde hesaptaki bakiye üzerinden düşüm işlemi gerçekleştirilir. Arasana Nasıl İptal Edilir diye aratıp herhangi bir üyelik bulamamanız durumunda kayıtlı olacak kullacının yanlış telefon numarası girebileceğini hatırlatmakta fayda var.

Arasana Nasıl İptal Edilir?

Arasana Nasıl İptal Edilir? Arasana.com Hesap Silme gibi Google Araması yaptıysanız muhtemelen bilinçli ya da bilinçsiz bir üyelik gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

Arasana hesap silme veya üyelik iptal etme işlemleri uygulama içerisinden gerçekleşmiyor. Arasana üyelik silme linki maalesef bulunmamakta. Arasana hesabını kapatmak için uygulamanın iletişim bölümüne giriş yaparak E-posta adresi, Telefon numarası girdikten sonra Mesajınız bölümüne üyelik iptali yapmak istediğinizi nedeniyle beraber belirterek iletebilirsiniz ya da [email protected] adresine Arasana üyelik iptali için mail gönderirseniz, yetkililer tarafından üyeliğinizin iptali gerçekleştirilecektir.

E-posta adresi girerken üyelik oluşturduğunuz doğru e-mail adresini girmenizde fayda var. Mesajlar girmiş olduğunuz e-posta adresine iletilmektedir.

Kimdenmailadresi@ornekmailuzantisi/.com
Kime[email protected]
KonuArasana.com Üyelik İptali Hk.
Mesaj İçeriğiMerhaba,
Arasana.com adresinde kayıtlı olan xxx hesabımın kalıcı olarak silinmesini talep ediyorum. Kullanıcı adresimin e posta bilgisi “örnek mail @ ornekmail com” şeklindedir.
Arasana Nasıl İptal Edilir? Arasana.com İptal maili

Özet

Özetle ; Arasana.com bir online arkadaşlık uygulamasıdır. Bu yazılım ile dilerseniz web platformundan dilerseniz Android ya da IOS işlemcili telefonunuzdan uygulamayı indirerek kullanabilirsiniz. Uygulamaya kayıt olmak için sizlerden Ad Soyad bilgilerinin haricinde E-Posta adresiniz ve Telefon Numarası bilgileriniz istenmektedir. Bu istenilen bilgilerle sisteme ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra görüşme yapmak için ise mutlaka bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiye yüklenmemesi durumunda sesli konuşma özelliğinden yararlanamayacaksınız. Arasana Nasıl İptal Edilir diye sorunuzun net cevabı mail üzerinde olacaktır. İptal talebinizi mail adresi üzerinden iletmeniz gerekmektedir , farklı bir iptal başvuru ekranı bulunmamaktadır. İptal işlemleriniz 1 iş günü ila 30 iş günü içerisinde iptal edilecektir. Arasana.com web site adresi şu an Boho Live adlı farklı bir web site adresine yönlendirmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir