Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl İptal Edilir

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Abonelik
 4. »
 5. Cambly Nasıl İptal Edilir?

Cambly Nasıl İptal Edilir?

Online bir dil eğitim platformu olan Cambly hakkında detaylı bilgiler bu yazımızda. Üyelik İptallikleri , Ücret İadesi ve Cambly Nasıl İptal Edilir? gibi sorularınızın cevabı için yazımızı okuyabilirsiniz.

nasiliptaledilir nasiliptaledilir - - 8 dk okuma süresi
2619 0
cambly üyelik nasıl iptal edilir

Cambly ; Online bir şekilde ana dili İngilizce olan öğretmenlerden ders alabileceğiniz platformdur. Cambly Nasıl İptal Edilir şeklinde bir sorunuz var ise muhtemelen Cambly’de aradığınızı bulamamış ya da fiyatlandırma olarak yüksek yüksek gelmiş olabilirsiniz. Birçok öğrencinin sıkça karşılaştığı sorunlardan biri olan abonelik iptali işlemi hakkında yeterli bilgiye sahip olmamak, bazı durumlarda kullanıcıların istemeden aboneliklerinin devam etmesine neden olabilir. Bu makalede, Cambly aboneliği nasıl iptal edilir sorusunun cevabını detaylı bir şekilde açıklayacağız.

Cambly Nedir?

Cambly ; Online bir şekilde İngilizce , İspanyolca ve bir çok dili öğrenebileceğiniz web platformudur. Bu platformda ana dili İngilizce olan öğretmenler görüntülü görüşme gerçekleştirmektedir. Online görüşerek İngilizce ya da istediğiniz dili rahatlıkla öğrenmenize yaranmaktadır. Yalnızca İngilizce öğrenmek için değil aynı zamanda bir çok farklı dili öğrenmek için de aktif olarak kullanılmaktadır. Kullanıcı deneyimi yüksek olan ve istenilen zamanda online görüşme gerçekleştirilebilmektedir.

Cambly Ne İçin Kullanılır?

Cambly platformu bir dil öğrenme platforumudur. Temel amacı dil öğrenmek ve yabancı dil konuşmanıza yardımcı olmaktır. Cambly kullanan kullanıcılar genellikle yabancı dillerini geliştirmek için kullanmaktadır. Farklı kullanım amaçları ise şu şekildedir ;

 • Online bir konuşma yaparak ; yabancı dil konuşmalarında özgüven kazanmak.
 • Yurt dışına taşınma durumunda temel yeterlilik seviyesinde İngilizce ve diğer yabancı dil öğrenmek.
 • Mesleki Yabancı Dil Yeterliliğini yerine getirmek için kullanılabilir. (Hosteslik , Pilotluk vb.)
 • Başlangıç seviyesindeki İngilizce bilgisini geliştirmek.
 • Okuma pratiği yaparak , mevcut yeterliliğini yükseltmek.

Neden Cambly ?

Cambly platformu diğer platformlara kıyasla Görüntülü Konuşma imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte öğretmenlerin tamamı ana dili İngilizce olan kişilerden oluşmaktadır. Bu özellikleri yanında abonelik ücretlerinin makul seviyede olması ve istenilen saatlerde öğrenim görülebilmesi tercih nedenlerindendir. Cambly Nasıl İptal Edilir? diye sormadan önce Cambly platformunun içeriklerine tekrar gözatmanızı önermekteyiz.

Cambly Ne İşe Yarar?

Cambly ; İngilizce öğrenme platformudur. Cambly ; ister temel yeterlilik seviyesinde isterseniz de İş İngilizcesi seviyesinde online ve görüntülü eğitim verebilmektedir. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerle gerçekleştireceğiniz görüntülü konuşmaların ardından temel yeterliliğini teyit edebilmektesiniz. Bu sebeple hangi seviyede olursanız olun Cambly platformunda yeriniz hazır. Bu sayede diğer İngilizce platformlarına kıyasla çok daha rahat bir öğrenim imkanı sunmaktadır.

Cambly Nasıl İptal Edilir?

Cambly Nasıl İptal Edilir sorusu bugünlerde oldukça sık sorulmaktadır. Fiyatlandırma politikası ve içerim kalitesinin yeterliliği gibi soruları cevaplamaksızın üyelik iptalini rahatlıkla gerçekleştirebilmektesiniz. Bunun için aşağıdaki adımları izleyerek Cambly Nasıl İptal Edilir sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

1.AdımCambly resmi web sayfasını ziyaret edin. Uygulama üzerinden giriş yapılmışsa Cambly Mobil Uygulamasına giriş yapın.
2.AdımAyarlar > Menü kısmına erişim sağlayın
3.AdımAbone ol butonunun yanında yer alan Planlar sekmesine tıklayın ve ödeme planınızı değiştirin.
4.AdımPlan değişikliğinde kart ve ödeme vb. bilgilerinizi silebilirsiniz.
Cambly Abonelik İptali

Cambly E-Posta Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Cambly E-Posta abonelik işlemi oldukça basit bir şekilde yapılmaktadır. E-Posta , Promosyon yazıları ve Bilgilendirme mail almak istemiyorsanız vereceğimiz 2 farklı metodu da uygulayabilirsiniz.

 • Cambly Uygulaması veya Cambly.com adresinde oturum açın. Ardından Hesap Ayarları bölümüne giriş yapın. Bildirimler sekmesinde yer alan “Tüm Aboneliklerden Çık” butonuna tıklayın.
 • Mail adreslerinde Gönderen ([email protected]) kısmının yanında bulunan “Abonelikten Çık” yazısına tıklayarak E-Posta aboneliğinizi kolayca iptal edebilirsiniz.

Diğer tüm aboneliklerinizin iptali için diğer yazılarımıza gözatabilirsiniz.

Cambly Nasıl İptal Edilir? Nasıl Dondurulur?

Cambly Üyelik Dondurma işlemi oldukça basit bir işlemdir. Aşağıdaki adımları izleyerek kolaylıkla Cambly Nasıl İptal Edilir? Cambly Nasıl Dondurulur? sorularına cevap bulabilirsiniz.

1.Adım : Ayarlara giriş yapın.Cambly Mobil Uygulaması ya da Cambly.com adresinize hesabınızla giriş yaptıktan sonra Ayarlar sekmesine tıklayın
2.Adım : Üyeliğimi Dondur SekmesiAyarlar kısmına giriş yaptıktan sonra “Üyeliğimi Dondur” sekmesine tıklayın ve dondurma işlemine onay verdiğinize dair Tik işaretine tıklayın.
3.Adım : Dondurma işlemini teyit edin.Her 2 adımı da yaptıksan sonra Dondurma işleminin onaylandığından emin olun. Mail adreslerinize Cambly Aboneliğinizin Dondurulduğuna dair bilgi maili gelecektir.
Cambly Nasıl Dondurulur?

Cambly Hesap Silme

Cambly Nasıl İptal Edilir sorusuna cevabınız Kalıcı olarak Hesap Silme işlemi ise bu işlem çok kolaydır. Cambly hesap silme işlemi sonra hesabınıza tekrar erişim sağlayamazsınız ve erişim derhal kaybolmaktadır. Randevulu bir görüşmeniz var ise bu kalıcı silme işlemi öncesi kontrol etmenizi tavsiye etmekteyiz. Hesap silme talebi sonrası Cambly ve Cambly Kids hesabına giriş yapamaz , ders geçmişinize ve mesajlarınıza tekrar erişemezsiniz.

 • Cambly hesabınıza giriş yapın.
 • Ayarlar sekmesine tıklayın.
 • Ayarlar sekmesinde yer alan “Hesabımı Sil” kısmına tıklayın.
 • Hesabımı sil kısmına tıkladıktan sonra sizden kayıt olduğunuz mail adresini ve şifreyi isteyecektir. Bu alanları da doldurarak Hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Cambly Erken İptalde Para İadesi Yapar Mı?

Cambly üyeliğinizi iptal ettirmeniz durumunda Para iade hakkınız bulunmaktadır. Bu Para iadesi abonelik iptalinizin onaylandığı güne kadar ders hakları hesaplanarak yapılmaktadır. 1 Aylık Baz ve İndirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirmeyi hesaplar ve sizlere kalan tutarı iade eder. Bu ücret iadesi satın alırken yarlandığınız indirimleri yansıtmaz. Almış olduğunuz indirimler ücret iadesine yansımayacaktır.A

Cambly Para iadesi sadece Destek Ekibi tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Talep oluşturmanız durumunda gün içerisinde sizler için geri dönüş yapacakdırlar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir