Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl İptal Edilir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Abonelik
  4. »
  5. Armut Hesap Silme

Armut Hesap Silme

nasiliptaledilir nasiliptaledilir - - 5 dk okuma süresi
2767 0
armut hesap silme

Armut Hesap Silme isimli bu yazımızda sizlere Armut hesap silme işlemini nasıl yapabileceğiniz hakkında ayrıntılı bilgi paylaşacağız. Öncelikle Armut.com hizmet sitesini tanıyalım, ardından yazımızın devamında armut hesabı silme hakkında izleyeceğiniz yolu ayrıntılı olarak paylaşalım.

Armut Nedir?

Armut.com sitesi işletmelerin üye olarak hizmet verebildiği ve kullanıcıların armut.com sitesi ve uygulaması üzerinden hizmet alabildiği dev bir online platformdur. Yüzbinlerce kullanıcı ve yüzbinlerce satıcı tek bir platformda online olarak fiyat teklifi verebilir ve teklifler onaylanabilmektedir. Temizlik , Tadilat , Nakliyat ve Hizmet Kategorisi gibi pek çok hizmet kategorisi barındırmaktadır.

Armut.com Ne İşe Yarar?

Armut Hesap Silme işlemi yapmak için öncelik armut.com üzerinde işlem yapılmalı bunu bilmek gerekmektedir. Armut.com’da bir işletme kayıt işlemi yapabilir ve kayıtlı kullanıcılara fiyat teklifi vererek onlardan iş alma olanağı tanır. Kendi profilinizi oluşturarak (Yönetici ya da Kullanıcı) sizlere en uygun hizmeti ve hizmet sahibini seçebilirsiniz.

Armut Hesap Silme işleminiz için öncelikle nedenini belirtmelisiniz. Armut.com’da eğer kullanıcı iseniz ek bir ücret gerektirmeden bu online hizmet sitesini kullanabilirsiniz. Bunun için bir ücret gerektirmez. İlerleyen zamanlarda oluşabilecek bir isteğiniz için profilinizi silmemenizi önerebiliriz.

Armut Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Armut hesabı silme işlemi gerçekleştirmek isteyen Armut.com üyeleri yazımızı okumaya devam ederek Armut üyeliklerini silebilirler. Armut.com sitesi için panel üzerinde üyelik iptali butonu yer almadığı için üyeliğinizi e-posta yoluyla iptal edebilirsiniz. Sizlere kolaylık olması açısından örnek bir tabloyu alt kısımda sizlerle paylaşıyoruz.

KimdenArmut Hesabına kayıtlı olduğunu E-Posta adresiniz
Kime[email protected]
Konu :Armut.com Üyelik İptali ve Hesap Silme İşlemi
Mesaj İçeriği :Merhaba,
Armut.com web sitesinde kayıt olan hesabımın (Şu Nedenden Dolayı) silinmesi konusunda desteğinizi rica ediyorum.
İyi çalışmalar.
Hesap Silme İşlemi İçin Beklenecek Süre1 İş Günü ila 30 İş Günü arası tahmini bekleme süresi
Armut Hesabı Nasıl Silinir?

Armut Hesabı Silme İşlemi Yapılırken Bilinmesi Gerekenler

Üstteki tabloda örneği bulunan içerikleri belirttiğimiz gibi bir mail ile yönlendirmeniz durumunda hesabınız silinecektir. Armut hesabı silinmeden önce hesabın silinmesi için uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Yedek almak istediğiniz bilgileri mutlaka farklı platformlarda kaydediniz. Kayıt yapmak istediğiniz bilgiler şu şekilde olabilir ;

  • Daha önce hizmet satın aldığınız işletmenin bilgileri (Kullanıcılar için)
  • Daha önce hizmet sattığınız müşterilerin bilgileri (Hizmet verenler için)
  • Hizmet konusunda teklif verdiğiniz müşteri bilgileri (Hizmet verenler için)

Armut.com Hesabını Silmeden Önce Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
E-posta göndereceğiniz mail adresinizin, Armut.com adresiyle bağlantılı olması gerekmektedir.

Hesabınızda artı veya eksi bakiye olması durumuna dikkat ediniz.
Hesabınızda bir bakiye mevcut ise bakiye sıfırlama işlemi sonrasında hesabınızın silinmesi için başvuru yapabilirsiniz.

Özet

Özetle ; Armut Hesabı Silme işlemleri için doğrudan mail atmanız gerekmektedir. [email protected] adresine hesap silme talebinizi içeren bir mail atmanız gerekmektedir. Mailin geri dönüş süresi 1-30 iş günü sürebilmektedir. İptali onaylandıktan sonra onay maili ile teyit alabilirsiniz.

Armut.com Nedir?

Armut.com sitesi işletmelerin üye olarak hizmet verebildiği ve kullanıcıların armut.com sitesi ve uygulaması üzerinden hizmet alabildiği dev bir online platformdur.

Armut.com Ne İşe Yarar?

Armut.com’da bir işletme kayıt işlemi yapabilir ve kayıtlı kullanıcılara fiyat teklifi vererek onlardan iş alma olanağı tanır. Kendi profilinizi oluşturarak (Yönetici ya da Kullanıcı) sizlere en uygun hizmeti ve hizmet sahibini seçebilirsiniz.

Armut Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Armut.com sitesi için panel üzerinde üyelik iptali butonu yer almadığı için üyeliğinizi e-posta yoluyla iptal edebilirsiniz. [email protected] adresine abonelik iptaline dair bir destek maili atarak aboneliğinizin iptalini isteyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir