Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl İptal Edilir

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Uncategorized
 4. »
 5. Turkcell Hat Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Hat Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Hat Nasıl İptal Edilir? Turkcell iptalleriyle ilgili tüm sorular ve cevapları

nasiliptaledilir nasiliptaledilir - - 8 dk okuma süresi
1610 0
turkcell hat nasıl iptal edilir

Turkcell Hat Nasıl İptal Edilir diyorsanız doğru yerdesiniz. Turkcell Hat iptal etme işlemi oldukça kolay bir yöntemdir. Bu sayesede varolan Turkcell hattınızı iptal edip , farklı GSM Operatörlerinden hat alabilirsiniz. Hattınızı iptal etmeden ise numara taşıma yapabilirsiniz. Turkcell Hat Nasıl İptal Edilir diye sorulmadan önce hattın üzerine kayıtlı bir sözleşme ya da kontratlı alınan bir ürün olmadığından emin olun aksi halde olabilecek maddi zorluklar sizleri zorlayabilmektedir. Turkcell hattınızı iptal etmek için hattın yasal sahibi sizlerin olması lazım…

Turkcell Nedir?

Turkcell ; Türkiye’nin en eski GSM Operatörüdür. 1995 yılından bu yana aktif olarak varlığını sürdüren Turkcell ; Türkiye’nin en kapsamlı operatörü olduğunu iddaa eden bir baz istasyonu alt yapısına sahiptir. Bu GSM operatörü ile faturalı , faturasız ve Rahat Hat olarak kullanım yapabilirsiniz. Turkcell.com.tr adreslerine gidip detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu adreste isteklerinizi karşılayan bir çok materyal bulunmaktadır. Turkcell Hat Nasıl İptal Edilir? sorusunun cevabını da bulabilirsiniz. Turkcell Hat Nasıl İptal Edilir diye sorunuza en net cevabı web site adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Turkcell Ne İşe Yarar?

Turkcell , Türkiye’deki en büyük GSM Operatörlerinden bir tanesidir. Bu operatör kullandığımız cep telefonlarına takılan Sim Kartlarla bizlere arama , sms ve hücresel veri sağlamaktadır. Bu sayede günlük konuşma , mesajlaşma ve internet ihtiyaçlarımızı rahatlıkla karşılamaktadır. Bunun haricinde Akıllı Cep Telefonu , Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri gibi aletleri kontratlı/taksitli bir şekilde almanıza yaramaktadır. 12/24/36 taksitle cep telefonu ya da benzer elektronik alet almak için Turkcell sizlere kredi sağlamaktadır.

Turkcell Hat Nasıl İptal Edilir şeklinde bir soru sormanız durumunda öncelikle hattınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Turkcell GSM Operatörü ; gerek taksitli verdiği ürünlerle gerek ise sim kart sağlayıcılığında en azami 1 yıllık sözleşme uygulayabilmektedir. Olası bir cayma bedeli durumunu yaşamamak için mutlaka ilgili bayilere gidilmelidir. Bayilere ulaşılamama durumunda ise Call Center (Müşteri Hizmetleri) üzerinden teknik destek almanızı önermekteyiz. İlgili arkadaşlar Turkcell Hat Nasıl İptal Edilir şeklinde sizlere net bir bilgi verebilir.

Turkcell Hat Nasıl İptal Edilir?
Turkcell Hat Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Taksitli Telefon İptali

Turkcell ; abonelik yaşınıza ve ödeme alışkanlığınıza göre size kredi sağlamaktadır. Bu kredi sayesinde 12/24/36 ay taksitli elektronik alet alabilmektesiniz. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekilde sıralanabilmektedir.

 • Cep Telefonu , Ev Aletleri , Beyaz Eşya vb. almadan mutlaka kaç taksit olduğunu konuşulmalıdır.
 • Vade zamanına göre üzerine yansıyabilecek ek ücretleri mutlaka konuşmalısınız. (Vade tarihi uzaması durumunda fiyatlandırma artacaktır)
 • Bir çok ürünün garanti süresi 24 Ay olsa da mutlaka garanti süresini sormalısınız.
 • Çıkan kredi tutarının ne kadar kullanıldığını öğrenmelisiniz.

Bu soruların cevaplarını biliyorsanız tahmini bir hesapla oluşabilecek cayma bedelini bilebilirsiniz. Eğer taksitlerini tamamıyla ödediğinizi düşünüyorsanız bir cayma bedeli çıkmayacaktır. Siz yine her durumda mutlaka Turkcell İletişim Merkezine uğrayın.

Turkcell Ücretli Abonelik İptalleri Nasıl Yapılır?

Turkcell ; Türkiye’deki inovatif bir GSM Operatörüdür. Kendi bünyesinde TV+ , Fizy , Dergilik gibi bir çok ücretli uygulama barındırmaktadır. Bu ücretli abonelikler kimi zaman oldukça can sıkıcı bir durumda olabilir. Bu durumdan bilginiz yoksa 532 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir , Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bilginiz dışında abonelik gerçekleştirilen abonelikleri kolaylıkla iptal ettirebilirsiniz. İptal ettirebileceğiniz bazı popüler Turkcell abonelikler şu şekilde iptal edilebilir ;

TV + AboneliğiTV+ ; Turkcell’in kullanmış olduğu Cepte , TV’de ve Tablette televizyon ve sinema izleyebileceğiniz online bir servistir. Bu servisin iptali için hangi paketi kullandığınızı bilmek önemlidir. TV+ Paketleri İptali İçin Tıklayabilirsiniz.
Fizy AboneliğiFizy ; Turkcell’in kuruluşunda olan bir çevrimiçi ve çevrimdışı müzik platformudur. İptali için ilgili paketi bilmeniz gerekmektedir. Turkcell Fizy iptal servisleri için ilgili butona tıklayın
Dergilik AboneliğiDergilik ; Çevrimiçi ve çevrimdışı kullanılabilen bir gazete , dergi ve makale servisidir. Dergilik iptali için diğer yazımıza gözatın
Lifebox AboneliğiLifebox ; akıllı cep telefonları ve tabletler için kullanılabilen Bulut Yedekleme servisidir. Lifebox iptali için diğer yazımıza gözatın
Turkcell Servisleri Nelerdir?

Turkcell Hat İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell Hat İptali Nasıl Yapılır? diye soruyorsanız cevabı Turkcell İletişim Merkezine uğramaktan geçmektedir. Turcell İletişim Merkezlerinde kolaylıkla hat iptali yaptırabilirsiniz. Hat iptali yaptırmak için mutlaka hattın yasal sahibi olmalısınız. Hat yasal sahibi değilseniz iptal talebi konu başlıklı bir vekaletname ile iptal talebinizi iletebilirsiniz. Hat sahibinin vefat etmesi ya da hat yasal sahibinin yurt dışında olması gibi durumlarda Turkcell İletişim Merkezindeki elçiler sizlere yardımcı olacaktır.

Turkcell Hat Nasıl İptal Edilir?

 • Turkcell Hat İptali yapmak için kimliğinizle birlikte en yakın Turkcell İletişim Merkezine gidebilirsiniz.
 • Turkcell Hat İptali Nasıl Yapılır bilmiyorsanız Turkcell.com.tr üzerinden online bir talep oluştabilirsiniz. Turkcell Hat Nasıl İptal Edilir diye canlı desteğe yazabilir ya da müşteri hizmetlerine de sorabilirsiniz. Bu talep yalnızca ön talep olmakla birlikte , ıslak imza ve kimlik ibrazı için TİM’lere uğramanız gerekmektedir.
 • 532 numaralı müşteri hizmetleri ya da Turkcell Hesabım ile de Turkcell Hat İptali Nasıl Yapılır sorusuna cevap bulabilmektesiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir