Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl İptal Edilir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İş Dünyası
  4. »
  5. Portfun Mobi Abonelik İptali 2023

Portfun Mobi Abonelik İptali 2023

nasiliptaledilir nasiliptaledilir - - 6 dk okuma süresi
3675 0
portfun mobi iptal

Portfun Mobi İptal, mobil ödeme ile yapılacak bir üyeliktir. Türk Telekom , Vodafone ve Turkcell Faturalar hatlar üzerinden mobil içeriklere ulaşabilirsiniz. Tüm operatörler için IPTAL portfun_2 yazıp 3544’e mesaj atın ve üyelik iptaliniz dakikalar içerisinde onaylansın. İptalinin onaylanması ve ücret iadesi gibi konular için yazımızı okumanızı tavsiye etmekteyiz. Porfun Mobi İptaline dair tüm içeriklerimize yazımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Portfun.Mobi Nedir?

Portfun.Mobi bir mobil içerik platformudur. Bununla alâkalı internette pek çok bir bilgi yer almamaktadır. Portfun.Mobi ; mobil videoların izlenebildiği , indirilebildiği bir dijital platform olarak bilinmektedir. Bu platforma genellikle istemsizce kayıt olunmaktadır. Herhangi bir site üzerindeki Reklamlara tıklayarak Portfun sayfasına aktarılan müşteriler telefon numarasını yazması durumunda bu aboneliğe bilgisi dışında kayıt olabilmektedir. Portfun Mobi İptal talebini iletebileceğiniz bir müşteri temsilcisi ya da web sitesi bulunmamaktadır.

Portfun Mobi Nasıl İptal Edilir?

Portfun Mobi İptal yapmak için öncelikle hangi operatörü kullanıyorsanız müşteri temsilcisine bağlanmanız gerekmektedir. Portfun Mobi İptalini bir uygulama üzerinden ya da kısa mesajla iptal edemezsiniz. Bunun için direkt olarak Turkcell , Türk Telekom ya da Vodafone Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Eğer tamamen Mobil ödeme servislerini iptal etmek isterseniz mobil ödeme işlemlerinizi kapatabilirsiniz. Mobil ödeme yöntemlerini kapatmak için her operatörün süreçleri farklı işlemektedir. Dilerseniz aşağıdaki yazımızı gözatarak mobil ödeme kapatma işlemlerini yapabilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödeme kapatma işlemi için Vodafone Yanımda Uygulamasına giriş yapabilir ; Ayarlar sekmesinde bulunan Mobil Ödeme alanına tıklayarak Mobil Ödeme İşlemlerini kapatabilirsiniz. Ayrıca 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerini arayıp da Mobil Ödeme İşlemlerini kapatabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Ödeme kapatma işlemi için MOBILODEME IPTAL yazıp 5555’e kısa mesaj atarak mobil ödemelerini kapatabilirsiniz. Mesaj servislerinde oluşabilecek sıkıntılar için 444 11 15 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme kapatma işlemlerini müşteri hizmetlerine bağlanarak ya da MOBILODEMEKAPAMA yazıp 5522’ye mesaj atarak iptal edebilirsiniz. İşlem teyiti için sizlere gelen kısa mesajla mobil ödeme işlemlerinin kapatıldığına emin olabilirsiniz.

portfun
portfun

Portfun Mobi İptal talebi için IPTAL portfun_2″ yazıp 3544’e gönderebilirsiniz. Bunun net bir geçirliliği ve bir kanıtı olmasa da bu yöntem denenebilmektedir.

Turkcell Porfun Mobi Üyelik İptali

Turkcell hattınızdan IPTAL portfun_2 yazıp 3544’ye mesaj atmanız durumunda var olan Porfun Mobi İptal talebiniz alınmaktadır. Alınan talep anında iptal olmaktadır. Fatura kesim tarihinde kesilen Mobil Ödeme ücreti mutlaka faturanıza yansıyacaktır. Net bir bilgi için Turkcell Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Türk Telekom Porfun Mobi Üyelik İptali

Portfun Mobi İptal talebinizi Türk Telekom hattınızdan iptal etmek için 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir ya da IPTAL portfun_2 yazıp 3544’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone Portfun Mobi Üyelik İptali

Vodafone Portfun Mobi İptal işlemi için müşteri hizmetleri ve kısa mesaj üzerinden üyelik iptalinizi yapabilirsiniz. Kısa mesajla üyeliğinizi iptal etmek için IPTAL portfun_2 yazıp 3544’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz 0542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerini arayıp da bilgi alabilirsiniz.

Portfun.Mobi Müşteri Hizmetleri ve Adresi

Portfun.Mobi İptali ve Üyeliği hakkında tüm soruları bulabileceğiniz bir müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Müşteri Hizmetlerinin numarası 0850 545 42 22 ‘dir. Müşteri hizmetleri bilgisinin haricinde Portfun.Mobi bir Trend Ödeme Kuruluşu bünyesinde hizmet vermekte olup adresi Reşitpaşa Mahallesi Katar Caddesi Teknokent arı 1 Binası No:2/5/23 34398 Sarıyer İstanbul’dur.

Aracılık hizmeti veren mobil ödeme kuruluşu ise Payguru’dur.

Portfun Mobi Nedir Ne İşe Yarar?

Portfun Mobi ; bir Mobil İçerik platformudur. Genel olarak işleyiş hakkında pek bilgi sahibi olamamızın nedeni ise bu servise gönüllü bir kayıt yapılmamasıdır. Site girişinde kullanıcı adı ve şifre girişi olmasına rağmen üyelik kaydı yapan kullanıcı sayısı oldukça azdır. Portfun.Mobi kullanıcı şikayetlerine bakıldığı zaman genellikle Kullanıcılara Farklı sitelerdeki bağlantılar yoluyla üyelik gerçekleştirmektedir. Örnek verecek olursak “Migros indirim çeki almak ister misiniz?” adlı bir web sayfasına numaranızla giriş yaptıktan sonra Mobil üyeliği gerçekleştirilmiş şeklinde bir mesaj almaktasınız.

Bu tür yönlendirme web sitelerinde mutlaka site URL alanına bakarak giriş yapın ve güvenmediğiniz sitelere Telefon Numarası ve özel kimlik bilgilerinizi girmeyin.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir