Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl İptal Edilir

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İş Dünyası
 4. »
 5. Kamil Koç Bileti Nasıl İptal Edilir?

Kamil Koç Bileti Nasıl İptal Edilir?

nasiliptaledilir nasiliptaledilir - - 9 dk okuma süresi
1989 0
kamil koç bilet iptali

Kamil Koç Bilet İptali bir çok kişi tarafından akıllarda soru işareti bırakmaktadır. Bu yazımızda Kamil Koç Bilet İptali hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Acil sonuç için Bilet İptali Nasıl yapılır kısmına tıklayıp bilgi alabilirsiniz. Otobüs bileti iptallerine dair tüm yazılarımıza Bilet İptalleri sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

Şehirlerarası yolculuk firmaları arasında en çok tercih edilen firmalar arasında şüphesiz Kamil Koç firmasını söylemezsek olmaz. Seyahat konusunda güvenilen firma olan Kamil Koç ; rezervasyon iptali , bilet iptali ya da seyahat erteleme gibi özellikler sunmaktadır. Kamil Koç Bilet İptali yaptırmak ya da ertelemek için biletinizi ilgili firmadan almanız gerekmektedir. Farklı kuruluşlar ya da organizasyonlardan aldıysanız aracı kuruluş ile mutlaka iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kamil Koç Nedir?

Kamil Koç ; Türkiye’nin önde gelen yolculuk firmaları arasında yer almaktadır. Bu firma Şehirlerarası Otobüs seyahatleri ve seferlerindeki müşteri mennuniyeti ile tanınmaktadır. Türkiye’nin bir çok yerine gönül rahatlığıyla seyahat edebilirsiniz.

Kamil Koç Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Kamil Koç Bilet İptali ; mobil uygulama , web sitesi ve müşteri hizmetleri aracılığıyla yapılabilmektedir. Eğer biletinizi herhangi bir aracı kuruluş olmadan aldıysanız kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Kamil Koç Bilet İptali yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

 • Kamil Koç mobil uygulamasına giriş yapın > Seyahatlerim kısmına tıklayın > Bilet iptali sekmesine tıklayın.
 • Kamil Koç web sitesine giriş yapın > Seyahatlerim kısmına tıklayın > Bilet İptalini seçin
 • 444 0 562 numaralı Kamil Koç Müşteri Hizmetlerini arayın ve PNR numarasını söyleyip iptal işlemini talep edin
Kamil Koç
Kamil Koç

Kamil Koç Bilet İptali ya da Bilet ertelemesi yapmak için Otobüs kalkış saatinizden 6 saat öncesine kadar bilet iptali yaptırabilirsiniz. Otobüs kalkış süresine 6 saatten az bir süre kaldıysa maalesef bilet iptali ya da bilet ertelemesi yapılmamaktadır.

Kamil Koç İnternet Sitesinden Alınan Bilet Nasıl İptal Edilir?

Web sitesinden alınan Kamil Koç Bilet İptalleri için kamilkoc.com.tr adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz var ise üye girişi yaparak Seyahat > Biletlerim kısmını takip edip ; ilgili biletinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Kamil Koç üyeliğiniz yok ise bilet bilgilerinde yer alan PNR numarasını ve telefon numarası ya da e-mail adresinizi girmeniz gerekmektedir. Çıkan sonuç ekranlarından Bilet İptali kısmına tıklayarak ; bilet iptal talebinizi iletebilirsiniz. Eğer otobüs kalkış süresine 6 saatten fazla bir süre var ise bilet iptali yapılacaktır.

kamilkoç.com.tr bilet iptali nasıl yapılır
kamilkoç.com.tr bilet iptali nasıl yapılır
 1. kamilkoc.com.tr adresine giriş yapın.
 2. Bilet İşlemleri menüsüne tıklayın.
 3. Bilet İşlemleri Menüsüne Git yazısına tıklayın
 4. Yukarıda görseli bulunan açılan sayfasına eriştikten sonra PNR Numarası ve cep telefonu ya da mail adres bilgilerini eksiksiz doldurun
 5. Doldurulan bilgilerle uyuşan Otobüs Biletini ; Biletimi İptal et yazısına tıklayarak iptal edin

PNR Numarasını Nasıl Bulurum?

PNR Numarası ; uçaklarda , otobüslerde vb. toplu taşıma araçlarında kullanılan bilet takip numarasıdır. PNR Numarası fiziki biletlerde ve dijital biletlerde bilet görüntüsünün sağ üst kısmında yer almaktadır. Açıklama olarak PNR Numarası kısmında yer alan numara sizin bilet kimliğinizdir.

 • PNR Numarasını Fiziki Biletinizin sağ üst kısmında yer alan PNR Nu yazan kısımdan öğrenebilirsiniz.
 • Dijital Bilet alımlarında PNR numarası E-Biletin genellikle en üst orta kısmında yer almaktadır.
 • Alınan bilete dair cep telefonunuza gelen SMS ya da E-Mail adresinize gelen E-Bilet kısmında PNR numarası yazmaktadır.

Kamil Koç Bilet İptali yapmak için PNR numarası doldurulması zorunludur.

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri ile Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Kamil Koç Bilet İptali ya da Bilet Erteleme yapmak için bir diğer yol ise müşteri hizmetlerini aramaktır. 444 0 562 numaralı Müşteri Hizmetlerini arayarak biletinizi iptal talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri temsilcisi iptal talebi için sizden bir takım bilgiler isteyebilir. İstenilen bilgiler genellikle şu şekildedir.

 • İşlem yapılan biletin PNR Numarası
 • İşlem yapılan bileti alan kişi bilgileri (TCKN , Telefon Numarası , E-Mail bilgileri vb.)
 • İşleme konu olan biletin Tarih Bilgisi , Sefer Bilgisi , Saat Bilgisi

Kamil Koç Bilet İptali yaptıktan sonra Ücret İadesi Ne Zaman Hesabıma Yatar?

Kamil Koç Bilet İptali ve geri iade süreci konusunda oldukça başarılı bir firmadır. Bilet ücretinin tamamını herhangi bir kesinti olmadan 72 saate kadar iade etmektedir. İade koşullarını yerine getirmeniz durumunda müşteri hizmetleri bilet sahibinin telefon numarasından onay alır ve iade işlemi gerçekleşir

Kamil Koç İade Koşulları Nedir?

 • Bileti alınan otobüsün kalkış süresine 6 saatten az bir süre kalmaması.
 • Promosyon ile alınan bilet iptallerinin olmaması (Belli bir orandan İndirim alınmışsa ya da tamamı Kupon ile alınan bir bilet ise iade gerçekleşmeyebilmektedir. Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.)
 • Aynı gün içerisinde birden fazla iade ya da iptal işlemi gerçekleştirmemiş olmak.

Kamil Koç Bilet İptal OBilet

Obilet ; içerisindeki bir firma ile şehirlerarası otobüsler için bilet alınabilen bir platformdur. Obiletten alınan Kamil Koç Bilet İptalleri için prosedürler aynı olsa da iptal süreçleri değişkenlik göstermektedir. OBilet üzerinden alınan biletler aynı şekilde Obilet web sitesi ya da Obilet mobil uygulama üzerinden iptal edilebilmektedir.

obilet kamil koç bilet iptali
obilet kamil koç bilet iptali
 • Obilet Web Sayfasına giriş yapın
 • Otobüs Bileti Sorgulama ve İptal ekranlarına giriş sağlayın.
 • Firma Adı ; PNR numarası ve Cep Telefonu/E-Mail adresleri bilgilerini eksiksiz doldurun.
 • Sorgulama sonucu çıkan E-Bileti İptal Edebilir , Dondurabilir ya da Açığa alabilirsiniz.

O Bilet İptal ve İade Süreçleri

OBilet üzerinden alınan Kamil Koç biletleri kolaylıkla iptal edilebilir. Aracı kuruluş olan OBilet üzerinden alınan biletler kamilkoc.com.tr’deki alınan biletlere kıyasla biraz daha geç iade sağlamaktadır. Bunun temel nedeni aracı kuruluş olan OBilet ile Kamil Koç arasındaki diyalog sürecinden oluşmaktadır. O Bilet iade süresi 1-7 gün arasında değişkenlik göstermektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir